HAKKıNDA

Shenzhen Visualeader Industrial Co, Ltd profesyonel bir Led ekran çözüm sağlayıcısıdır. Visualeader'in çekirdek ekibi, dünya çapında tanınmış LED ekran endüstrisinden 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Kayıtlı sermayesi 50 milyon RMB'dir ve genel merkezi Shenzhen'dedir. Visualeader esas olarak iletişim, spor, hava durumu, askeri işler, reklam, radyo ve televizyon vb. Alanlarda yaygın olarak uyarlanan İnce perde Led ekran, kiralık Led ekran ve medya Led ekranı geliştirir ve araştırır. Visualeader, 3.700 metrekarelik üretim kapasitesine sahip en yüksek üretim ekipmanlarına ve profesyonel montaj hatlarına sahiptir. Ar-Ge çalışanlarının sayısı toplam çalışanların % 35'ine ulaşmıştır ve güçlü yetenek geliştirme ile Visualeader, 20'den fazla buluş, teknoloji ve yazılım telif hakkı patentine sahiptir. Mükemmel bilimsel yönetim ve kontrol sistemi altında Visualeadar, ISO9001 kalite kontrol sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin sertifikalarını kazandı; Bu arada, mükemmel test ekipmanı ve sıkı QC süreci ile Visualeader CCC, CE, UL, mallar için ETL ve ROHS sertifikaları. Visualeader, LED ekranın oluşturulmasına ve uygulanmasına ve kurumsal vizyon olarak mükemmel bir uluslararası LED ekran işletim platformu olmaya kararlıdır. Her zaman bağımsız Ar-Ge inovasyonuna bağlı kalıyoruz, yüksek çözünürlüklü ekran için fiyat bariyerini aşıyoruz ve müşterilere daha uygun maliyetli LED ekran ürünleri sunuyoruz. Mükemmel hizmet elde etmeye ve yenilik yaratmaya devam ederek yoldayız. Endüstriyel 4. 0'ın küresel tanıtımıyla Visualeader, "Çin malı" dan "Çin'de yaratılan" ye kadar zamanın hızını takip etti ve küresel LED ekran alanında lider bir marka olmak için "Visualeader" inşa etmeye kendini adamıştır. uygulamalar ve hizmetler.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

P1.5 led ekran üreticileri, en iyi ve en ucuz ince perde LED video duvarının özelliklerini tanıtıyor

En iyi ve en ucuz ince perde LED video duvarı, geniş bir ışık yayma açısına, geniş bir görüş açısına ve ultra yüksek yenileme hızına sahiptir.


Yaz aylarında var mı | Visualeader 2020 yaz ligi binası tamamlandı


P1.5 led ekran tedarikçisi, satılık en iyi Küçük piksel aralığı LED ekranın tasarım özelliklerini tanıtıyor

Satılık en iyi Küçük piksel pitch LED ekranın sistem kutusu, ultra hafif ve ultra ince özelliklere sahiptir. Satılık Küçük piksel pitch LED ekranın ultra ince kutusu, kurulumu daha kolay olan kalıp döküm alüminyum tek parça kalıplama teknolojisini benimser.


En iyi ince perde LED Ekranının arıza durumu nasıl çözülür

İnce perde LED Ekran modülü yanmıyor ve modülde siyah bir ekran var. Çözüm: Güç kaynağında bir sorun olup olmadığını kontrol edin. En iyi ince perde LED Ekranının iletim kablosunun zayıf temas halinde olduğunu kontrol edin. Örneğin, ince perde LED Ekranının tüm modülünde renk karışıklığı veya tutarsız renkler varsa (ancak bir sinyal girişi ve doğru bir resim varsa), kabloyu yeniden takın ve fişini çekin veya test edilen kabloyu değiştirin. En iyi ince perde LED Ekranının PCB kartının arayüzünde herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edin.


Konferans salonlarında Çin ince saha LED Ekran uygulamasının avantajları nelerdir

Çin ince perde LED Ekran, daha renkli içeriği canlı bir şekilde sunabilir ve toplantının coşkusunu ateşleyebilir.


En iyi dış mekan led reklam panosunun kurulum yöntemlerine giriş

Şu anda, dış mekan led reklam panolarının ana kurulum yöntemleri arasında gömülü, kaldırma, basamaklı, sütun ve duvara monte vb.


Açık led billboard ürünlerinin enerji tüketimini azaltmak için nasıl

Güç dönüştürme verimliliğini büyük ölçüde artıran yüksek verimli anahtarlama güç kaynağına sahip dış mekan led billboard ürünlerini benimseyin.


Açık led reklam panosu kurmak için becerileri kullanın

Çabaların yarısı ile sonucun iki katını alabilmek için bir şeyler yapma becerisi arıyoruz. Aslında, açık led reklam panosunu kurmak daha fazla beceri gerektirir. Buna katılıyor musunuz?


daha fazla göster