HAKKıNDA

Shenzhen Visualeader Industrial Co, Ltd profesyonel bir Led ekran çözüm sağlayıcısıdır. Visualeader'in çekirdek ekibi, dünya çapında tanınmış LED ekran endüstrisinden 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Kayıtlı sermayesi 50 milyon RMB'dir ve genel merkezi Shenzhen'dedir. Visualeader esas olarak iletişim, spor, hava durumu, askeri işler, reklam, radyo ve televizyon vb. Alanlarda yaygın olarak uyarlanan İnce perde Led ekran, kiralık Led ekran ve medya Led ekranı geliştirir ve araştırır. Visualeader, 3.700 metrekarelik üretim kapasitesine sahip en yüksek üretim ekipmanlarına ve profesyonel montaj hatlarına sahiptir. Ar-Ge çalışanlarının sayısı toplam çalışanların % 35'ine ulaşmıştır ve güçlü yetenek geliştirme ile Visualeader, 20'den fazla buluş, teknoloji ve yazılım telif hakkı patentine sahiptir. Mükemmel bilimsel yönetim ve kontrol sistemi altında Visualeadar, ISO9001 kalite kontrol sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin sertifikalarını kazandı; Bu arada, mükemmel test ekipmanı ve sıkı QC süreci ile Visualeader CCC, CE, UL, mallar için ETL ve ROHS sertifikaları. Visualeader, LED ekranın oluşturulmasına ve uygulanmasına ve kurumsal vizyon olarak mükemmel bir uluslararası LED ekran işletim platformu olmaya kararlıdır. Her zaman bağımsız Ar-Ge inovasyonuna bağlı kalıyoruz, yüksek çözünürlüklü ekran için fiyat bariyerini aşıyoruz ve müşterilere daha uygun maliyetli LED ekran ürünleri sunuyoruz. Mükemmel hizmet elde etmeye ve yenilik yaratmaya devam ederek yoldayız. Endüstriyel 4. 0'ın küresel tanıtımıyla Visualeader, "Çin malı" dan "Çin'de yaratılan" ye kadar zamanın hızını takip etti ve küresel LED ekran alanında lider bir marka olmak için "Visualeader" inşa etmeye kendini adamıştır. uygulamalar ve hizmetler.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çin'den p1.5 led ekran: son teknoloji led ekran teknolojisine giriş

Led ekran teknolojisi dünyasında devrim yaratan, çin'den p1.5 led ekranların harikalarını keşfedin. Bu gelişmiş ekranların avantajlarını, uygulamalarını ve özelliklerini inceleyin


P1.5 led ekranların dayanıklılığını keşfetmek: kapsamlı bir analiz

Inşaat, malzeme ve performanslarının derinlemesine incelenmesi yoluyla p1.5 led ekranların olağanüstü dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü ortaya çıkarın. Bu son teknoloji ekranların neden bui olduğunu keşfedin


Iyi bir fiyat ve kaliteli küçük pitch led ekranın avantajları nelerdir

İyi bir fiyat ve kaliteli küçük perde led ekran, izleyicilerin daha gerçekçi renkler görmesini sağlayan iyi renk reprodüksiyonuna sahip yüksek kaliteli led lamba boncuklarını kullanır.


Toptan p1.9 led ekran ürünleri hangi gereksinimleri karşılamalıdır

Toptan p1.9 led ekran ürünleri, görüntülerin ve videoların orijinal renklerini geri yükleyebilen yüksek derecede renk üretimine sahip olmalıdır.


Çin üreticilerinden bir dans pisti led ekran düğün endüstrisini nasıl değiştiriyor?

Çin üreticilerinden dans pisti led ekran, düğün temasını eşleştirmek için farklı desen ve renklerde ışığa programlanabilen dans pistine monte edilen led panellerden oluşur.


Çin'de en iyi dans pisti led ekran eğlence mekanlarının geleceği

Daha benzersiz ve heyecan verici eğlence deneyimleri için talep büyüdükçe, çin'de en iyi dans pisti led ekranını benimsemesi bekleniyor. Herhangi bir eğlence mekanına ekstra yetenek ve heyecan katma yeteneği ile, en iyi dans pisti led ekranı hızla eğlence endüstrisinin geleceği haline geliyor.


Iyi fiyat ve kaliteli dans zemin led ekran yapısı nedir

İyi fiyat ve kaliteli dans pisti led ekranının her modülü, dansçıların ve ekipmanların ağırlığına ve stresine dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı bir muhafazada bulunan birkaç ayrı led panelden oluşur.


Çin üreticilerinden p0.9 led ekran dikişsiz video duvarları için nihai çözüm

Daha fazla işletme ve kuruluş, kitlelerin dikkatini büyük video ekranlarıyla çekmeye çalıştıkça, çin üreticilerinden p0.9 led ekran çok yönlü, yüksek performanslı bir çözüm sunuyor.


daha fazla göster