O NÁS

vidieť viac

Správy

Prečo čína p1.2 led obrazovka na predaj musí byť vybavená ochrancami úniku

Vznik zariadenia na ochranu proti úniku led displeja china p1.2 poskytuje spoľahlivé a účinné technické prostriedky na zabránenie výskytu rôznych nehôd, odrezať napájanie v čase, a chrániť vybavenie a osobnú bezpečnosť.

2022-07-15 vidieť viac

Ako otestovať výkon veľkoobchodnej jemnej výšky led video steny

2. hrúbka dosky s plošnými spojmi a vnútorný vodič veľkoobchodnej jemnej výšky led video steny. Hrúbka vnútorného vodiča dosky obvodov veľkoobchodnej jemnej výšky led video steny musí dosiahnuť štandard viac ako 1ns, aby sa zabránilo problémom s kvalitou.

2022-05-07 vidieť viac

Ako si vybrať zľavu malej výšky led displeja produkty

Po prvé, musíte pochopiť spoločné špecifikácie malého merania led displeja produktov. Bežné sú p2.5, p2.0, p1.875, p1.667, p1.579 a p0.9. Čím menšia je bodová výška led, tým lepšie je prezentačný efekt jeho jasu a jemnosti. Samozrejme, pretože čím menšia je bodová výška, tým vyššie sú technické požiadavky, takže čím menšia je bodová výška, tým vyššia je cena produktov s malým rozstupom led displeja.

2022-08-22 vidieť viac

Zdravý zmysel pre anti-starnutie zľavy led obrazovky stien prenájom materiálu

Existuje tiež mnoho spôsobov, ako zabrániť starnutiu led displejov. Po prvé, ľudia môžu robiť dobrú prácu pri kontrole procesu zvárania. Po druhé, výrobca diskontného led obrazovky nástenného materiálu vykonáva test starnutia na výrobku, ale venovať pozornosť vysokým nákladom. Led test starnutia je protiopatrenie prijaté podľa charakteristík krivky poruchov výrobku, aby sa zlepšila spoľahlivosť výrobku.

2022-08-15 vidieť viac

Aké sú faktory, ktoré ovplyvňujú cenovú ponuku najlepších produktov led obrazovky nástenné prenájom

Pri nákupe najlepších produktov na prenájom steny led obrazovky musíte najprv pochopiť značku, veľkosť, model, veľkosť led displeja a cenu led displeja. Potom vykonajte porovnanie nákup na základe vlastností výrobku.

2022-08-08 vidieť viac

Ako zapnúť a vypnúť čína led obrazovky nástenné prenájom normálne

Po prvé, dávajte pozor na sekvenciu prepínania obrazovky led displeja, najprv zapnite ovládacie počítač, aby to fungovalo normálne, a potom zapnite plnofarebnú obrazovku led displeja. Pri vypnutí, vypnúť čína led obrazovky nástenné prenájom, a potom vypnúť počítač. (Vypnite počítač najprv bez vypnutia veľkej obrazovky, čo spôsobí vysoké škvrny na obrazovke, ktoré môžu spáliť lampy korálky na dlhú dobu)

2022-08-01 vidieť viac

Aké sú výhody diskontnej obrazovky p1.2 led v inteligentnom dopravnom systéme

Led displej p1.2 môže pracovať nepretržite a prispôsobiť sa rôznym podmienkam životného prostredia. Vzhľadom k tomu, pracovisko informácie o prevádzke indukované led displeje sú všeobecne vonkajšie podmienky a životné prostredie je zložitejšie a meniteľné, zľava p1.2 led displej by mala brať do úvahy environmentálne požiadavky pracoviska, napríklad teplota, zrážky, okolitá vlhkosť a extrémne počasie. Stabilita a spoľahlivosť zobrazenia dopravných informácií je zaručená v najväčšej miere.

2022-07-11 vidieť viac

Ako rozlíšiť kvalitu led obrazovky stien prenájom od výrobcu v číne

Efekt vyváženia bielej je jedným z najdôležitejších ukazovateľov obrazovky. Všeobecne je potrebné venovať pozornosť, či je biela modravá alebo žltozelená. Kvalita bilancie bielej je určená hlavne riadiacim systémom nájomného led obrazovky steny od čínskeho výrobcu a die má tiež vplyv na reprodukovateľnosť farby.

2022-09-20 vidieť viac

vidieť viac