O FIRMIE 

Shenzhen Visualeader Industrial Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań wyświetlaczy LED. Podstawowy zespół Visualeader ma ponad 20-letnie doświadczenie w znanej na całym świecie branży wyświetlaczy LED. Jego kapitał zakładowy wynosi 50 milionów RMB, a siedziba główna znajduje się w Shenzhen. Visualeader opracowuje i bada głównie Fine pitch Led display, wynajem Led display i media Led display, które są szeroko przystosowane w dziedzinie komunikacji, sportu, pogody, spraw wojskowych, reklamy, radia i telewizji itp. Visualeader ma najwyżej oceniany sprzęt produkcyjny i profesjonalne linie montażowe, miesięczne moce produkcyjne o powierzchni 3700 metrów kwadratowych. Liczba pracowników R & D osiąga 35% wszystkich pracowników, a dzięki silnemu rozwojowi umiejętności Visualeader ma ponad 20 patentów na wynalazek, technologię i prawa autorskie do oprogramowania. W ramach doskonałego naukowego systemu zarządzania i kontroli, Visualeadar uzyskał certyfikaty systemu kontroli jakości ISO9001, systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 i systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001; w międzyczasie, dzięki doskonałemu sprzętowi testowemu i ścisłemu procesowi kontroli jakości, Visualeader otrzymał CCC, CE, UL, certyfikaty ETL i ROHS dla towarów. Visualeader jest zaangażowany w tworzenie i stosowanie wyświetlacza LED i jest doskonałą międzynarodową platformą operacyjną wyświetlaczy LED jako wizja przedsiębiorstwa. Zawsze podążamy drogą niezależnych innowacji w zakresie badań i rozwoju, przełamujemy barierę cenową dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i zapewniamy klientom bardziej opłacalne produkty z wyświetlaczami LED. Utrzymując doskonałe usługi i tworząc innowacje, jesteśmy w drodze. Wraz z globalną promocją przemysłu 4.0,Visualeader podążał za tempem czasów, od „ mored in China ”do „ creed in China” i jest zaangażowany w budowanie „ Visualeader ”, aby być wiodącą marką w dziedzinie globalnych wyświetlaczy LED aplikacje i usługi.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producenci wyświetlaczy LED p1.5 przedstawiają cechy najlepszej i najtańszej ściany wideo LED o drobnym skoku

Najlepsza i najtańsza ściana wideo LED o drobnym skoku ma duży kąt emitowania światła, szeroki kąt widzenia i bardzo wysoką częstotliwość odświeżania.

2022-05-06 Zobacz więcej

Latem masz cię | Budynek letniej ligi Visualeader 2020

2020-06-24 Zobacz więcej

Dostawca ekranów led p1.5 przedstawia charakterystykę projektową najlepszego wyświetlacza LED o małym pikselowym podziale na sprzedaż

Pudełko systemowe najlepszego wyświetlacza LED o małym pikselu na sprzedaż ma cechy ultralekkie i ultracienkie. Ultracienkie pudełko wyświetlacza LED o małym pikselu na sprzedaż wykorzystuje jednoczęściową technologię odlewania ciśnieniowego aluminium, która jest łatwiejsza do zainstalowania.

2022-04-27 Zobacz więcej

Jak rozwiązać sytuację usterki najlepszego wyświetlacza LED o drobnym skoku

Moduł wyświetlacza LED o drobnym skoku nie świeci się, a na module znajduje się czarny ekran. Rozwiązanie: Sprawdź, czy nie ma problemu z zasila niem. Sprawdź, czy kabel transmisyjny najlepszego wyświetlacza LED o drobnym skoku jest w słabym kontakcie. Na przykład, jeśli cały moduł wyświetlacza LED o drobnym podziale ma pomieszanie kolorów lub niespójne kolory (ale jest wejście sygnału i poprawny obraz), należy ponownie podłączyć i odłączyć kabel lub wymienić testowany kabel. Sprawdź, czy nie ma żadnego problemu z interfejsem płytki PCB najlepszego wyświetlacza LED o drobnym skoku.

2022-06-02 Zobacz więcej

Jakie są zalety zastosowania chińskiego wyświetlacza LED o drobnym skoku w salach konferencyjnych

Chiński wyświetlacz LED może żywo prezentować bardziej kolorowe treści i rozpalić entuzjazm spotkania.

2022-06-08 Zobacz więcej

Wprowadzenie do metod instalacji najlepszego billboardu LED na zewnątrz

Obecnie główne metody instalacji zewnętrznych billboardów led obejmują osadzone, podnoszące, schodkowe, kolumnowe i ścienne itp.

2022-05-19 Zobacz więcej

Jak zmniejszyć zużycie energii przez zewnętrzne produkty billboardowe led

Przyjęcie zewnętrznych produktów billboardowych z wysokowydajnym zasilaczem przełączającym, co znacznie poprawia wydajność konwersji energii.

2022-05-24 Zobacz więcej

Wykorzystaj umiejętności, aby zainstalować zewnętrzny billboard led

Szukamy umiejętności do robienia rzeczy, abyśmy mogli uzyskać dwukrotnie większy wynik przy połowie wysiłku. W rzeczywistości potrzeba więcej umiejętności, aby zainstalować zewnętrzny billboard led. Czy zgadzasz się z tym?

2021-07-20 Zobacz więcej

Zobacz więcej