PAR 

Shenzhen visualeader industrial co, ltd ir profesionāla led displeja risinājumu sniedzējs. Visualeader pamatkomanda ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi no pasaulē pazīstamā led displeja nozarē. Tās reģistrētais kapitāls ir 50 miljoni rmb50, un galvenā mītne atrodas šendženā. Visualeader galvenokārt izstrādāt un izpētīt fine pitch led displejs, nomas led displejs un mediju led displejs, kas ir plaši pielāgoti jomā komunikācijas, sporta, laika, militārās lietas, reklāma, radio un televīzija u. c. Visualeader ir top-rated ražošanas iekārtas un profesionālās montāžas līnijas, ikmēneša jauda ražo ar 3700 kvadrātmetru. R & d darbinieku skaits ir sasniegts 35% no kopējā darbinieku, un ar spēcīgu spēju attīstību, visualeader ir ieguvis vairāk 20 patenti izgudrojumu, tehnoloģijas un programmatūras autortiesības. Saskaņā ar perfektu zinātnisko vadības un kontroles sistēmu, visualeadar ieguva sertifikācijas iso9001 kvalitātes kontroles sistēma, iso14001 vides vadības sistēma un ohsas18001 darba veselības un drošības vadības sistēma; tikmēr, ar perfektu testēšanas iekārtu un stingru qc procesu, visualeader ieguva ccc, ce, ul, etl un rohs sertifikācijas precēm. Visualeader ir apņēmusies izveidot un pielietot led displeju un būt lieliska starptautiskā led displeja darbības platforma kā uzņēmuma vīziju. Mēs vienmēr ievērot ceļu neatkarīgu r & d inovāciju, pārraut cenu barjeru augstas izšķirtspējas displejs, un nodrošināt klientiem ar izmaksu efektīvāku led displeja produktus. Turpinot panākt lielisku servisu un radīt inovācijas, mēs esam bijuši ceļā. Ar globālo veicināšanu industrial 4.0, visualeader ir seko uz augšu tempu laikiem, no "made in china" līdz "created in china", un ir apņēmusies veidot "visualeader", lai būtu vadošais zīmols globālo led displeja lietojumprogrammu un pakalpojumu jomā.

skatīt vairāk

NEWS

P1.5 led displeja ražotāji iepazīstina ar labākajām un lētākajām smalkas piezura led video sienas īpašībām.

Labākajai un lētākajai smalkajai pitch led video sienai ir liels gaismas starojuma leņķis, plašs skatīšanās leņķis un ļoti augsts atsvaidzināšanas ātrums.

2022-05-06 skatīt vairāk

Vasarā jūs esat | visualeader 2020 summer league building accomplished

2020-06-24 skatīt vairāk

P1.5 led ekrāna piegādātājs iepazīstina ar labākā mazo pikseļu piķa led displeja dizaina īpašībām pārdošanai

Labākā mazā pikseļu piķa led displeja sistēmas kaste pārdošanai ir ultra-gaismas un ultra-plānas īpašības. Mazā pikseļu piķis led displejs pārdošanai ultra-plāna kaste pieņem liešanas alumīnija vienu gabalu formēšanas tehnoloģiju, kas ir vieglāk uzstādīt.

2022-04-27 skatīt vairāk

Kā atrisināt labākā smalkā augstuma led displeja kļūdu situāciju

Fine pitch led displeja modulis neizgaismo, un uz moduļa ir melns ekrāns. Risinājums: pārbaudiet, vai ir problēma ar barošanas avotu. Pārbaudiet, vai best fine pitch led displeja pārraides kabelis ir sliktā kontaktā. Piemēram, ja visa moduļa fine pitch led displejs ir krāsu sajaukums vai nekonsekventas krāsas (bet ir signāla ievades un pareizu attēlu), atkārtoti pieslēgt un atslēgt kabeli, vai nomainiet pārbaudīto kabeli. Pārbaudiet, vai ir kādas problēmas ar interfeisu pcb kuģa labākā fine pitch led displejs.

2022-06-02 skatīt vairāk

Kādas ir ķīnas fine pitch led displeja lietošanas priekšrocības konferenču telpās

Ķīna fine pitch led displejs var spilgti prezentēt vairāk krāsains saturu un aizdegt entuziasmu no sanāksmes.

2022-06-08 skatīt vairāk

Ievads uzstādīšanas metodes labāko āra led billboard

Šobrīd galvenās uzstādīšanas metodes āra led billboards ietver iegultas, pacelšanas, pakāpeniski, kolonnas un sienas montāžas utt.

2022-05-19 skatīt vairāk

Kā samazināt āra led billboard produktu enerģijas patēriņu

Pieņemt āra led billboard produktus ar augstas efektivitātes komutācijas barošanas avotu, kas ievērojami uzlabo jaudas pārveidošanas efektivitāti.

2022-05-24 skatīt vairāk

Izmantojiet prasmes, lai instalētu āra led billboard

Mēs meklējam prasmes darīt lietas, lai mēs varētu iegūt divreiz rezultātu ar pusi pūles. Patiesībā, tas prasa vairāk prasmes, lai instalētu āra led billboard. Vai jūs ar to piekrītat?

2021-07-20 skatīt vairāk

skatīt vairāk