APIE MUS

Shenzhen visualeader industrial co, ltd "yra profesionalus led ekrano sprendimų teikėjas. Pagrindinė „ visualeader “komanda turi daugiau nei 20 metų patirtį iš visame pasaulyje gerai žinomų led ekranų pramonės. Jos įregistruotas kapitalas yra 50 milijonų rmb50, o būstinė yra šendžene. "Visualeader" daugiausia kuria ir tyrinėja "fine pitch led" ekraną, nuomos led ekraną ir "media led" ekraną, kuris yra plačiai pritaikytas komunikacijos, sporto, oro, karinių reikalų, reklamos srityse, radijas ir televizija ir kt. Visualeader turi aukščiausios kokybės gamybos įrangos ir profesionalių surinkimo linijų, mėnesio pajėgumų gamybos su 3700 kvadratinių metrų. Mttp darbuotojų skaičius yra pasiektas 35% visų darbuotojų, ir su stipriu gebėjimų plėtra, visualeader gavo daugiau 20 patentų išradimų, technologijų ir programinės įrangos autorių teisių. Pagal puikų mokslinį valdymo ir kontrolės sistemą, visualeadar įgijo iso9001 kokybės kontrolės sistemos, iso14001 aplinkos valdymo sistemos ir ohsas18001 darbo sveikatos ir saugos valdymo sistemos sertifikatus; tuo tarpu, su tobula bandymo įranga ir griežta qc procesas, visualeader gavo ccc, ce, ul, etl ir rohs sertifikatus prekėms. "Visualeader" yra įsipareigojusi kurti ir pritaikyti led ekraną ir būti puikia tarptautine led ekrano valdymo platforma kaip įmonės vizija. Mes visada laikomės nepriklausomos mokslinių tyrimų ir plėtros inovacijų kelio, pralaužome kainų barjerą, skirtą aukštos raiškos ekranui, ir tiekiame klientams ekonomiškesnius led ekrano produktus. Siekdami puikių paslaugų ir kurdami naujoves, mes buvome pakeliui. Su pasauliniu populiarinimo pramonės 4.0, "visualeader" stebėjo laiko tempą, nuo "pagaminta kinijoje" iki "sukurta kinijoje", ir yra įsipareigojusi kurti "visualeader", kad būtų pirmaujanti prekės ženklas pasaulinės led ekrano programų ir paslaugų srityje.

Rodyti daugiau

žINIOS

P1.5 led ekrano gamintojai pristato geriausių ir pigiausių baudos žingsnio led vaizdo sienos charakteristikas

Geriausia ir pigiausia dailiojo žingsnio led vaizdo siena turi didelį šviesos spinduliavimo kampą, platų žiūrėjimo kampą ir itin aukštą atnaujinimo greitį.

2022-05-06 Rodyti daugiau

Vasarą jūs turite | visualeader 2020 vasaros lygos pastatas atliktas

2020-06-24 Rodyti daugiau

P1.5 led ekrano tiekėjas pristato geriausios mažo pikselio pikselio led ekrano dizaino savybes pardavimui

Geriausio mažo pikselio pikselio led ekrano, parduodamo, sistemos dėžutė turi itin lengvos ir itin plonos savybes. Itin plona mažo pikselio pikselio led ekrano dėžutė parduodama naudoja liejimo aliuminio vientisą liejimo technologiją, kurią lengviau įdiegti.

2022-04-27 Rodyti daugiau

Kaip išspręsti geriausio smulkaus žingsnio led ekrano gedimo situaciją

"Fine pitch led" ekrano modulis nešviečia, o modulyje yra juodas ekranas. Sprendimas: patikrinkite, ar yra problema su maitinimo šaltinio. Patikrinkite, ar geriausio „ fine pitch led “ekrano perdavimo kabelis yra blogas. Pavyzdžiui, jei visas "fine pitch" led ekrano modulis turi spalvų painiavą ar nenuoseklias spalvas (bet yra signalo įvestis ir teisingas vaizdas), vėl prijunkite ir atjunkite kabelį, arba pakeiskite išbandytą kabelį. Patikrinkite, ar yra kokių nors problemų su pcb plokštės sąsaja geriausio smulkaus žingsnio led ekranas.

2022-06-02 Rodyti daugiau

Kokie yra „ china fine pitch led “ekrano konferencijų salėse taikymo privalumai

"China fine pitch led" ekranas gali ryškiai pristatyti spalvingą turinį ir uždegti susitikimo entuziazmą.

2022-06-08 Rodyti daugiau

Įvadas į geriausių lauko led skelbimų montavimo metodus

Šiuo metu pagrindiniai lauko led skelbimų lentų montavimo metodai yra įterpti, kelti, laipteliai, stulpeliai ir ant sienos montuojami ir kt.

2022-05-19 Rodyti daugiau

Kaip sumažinti lauko led skelbimų gaminių energijos suvartojimą

Priimkite lauko led skelbimų gaminius su didelio efektyvumo perjungimo maitinimo šaltinio, kuris labai pagerina energijos keitimo efektyvumą.

2022-05-24 Rodyti daugiau

Naudoti įgūdžius įdiegti lauko led skelbimų lentos

Mes ieškome įgūdžių daryti dalykus, kad mes galime gauti du kartus rezultatą su puse pastangų. Tiesą sakant, reikia daugiau įgūdžių įdiegti lauko led skelbimų lentą. Ar sutinkate su tuo?

2021-07-20 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau