O NáS

Shenzhen visualeader industrial co, ltd je profesionální poskytovatel led displeje řešení. Hlavní tým aplikace visualeader je s více než 20 lety zkušeností z celosvětově známého led displeje. Jeho registrovaný kapitál je 50 milionů rmb50, a sídlo je v shenzhen. Visualeader především rozvíjet a zkoumat jemný led displej, pronájem led displej a mediální led displej, které jsou široce přizpůsobeny v oblasti komunikace, sportu, počasí, vojenských záležitostí, reklamy, rádio a televize atd. Visualeader má nejvyšší-rated výrobní zařízení a profesionální montážní linky, měsíční kapacita vyrábějící s 3,700 čtverečních metrů. Počet pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje je dosaženo 35% z celkového počtu zaměstnanců a s výrazným vývojem schopností má visualeader více než 20 patentů vynálezu, technologií a autorských práv na software. Pod dokonalým vědeckým řídícím a kontrolním systémem získal visualeadar certifikace systému řízení kvality iso9001, systému environmentálního managementu iso14001 a systému ohsas18001 pro zdraví a bezpečnost při práci; mezitím, s perfektním zkušebním zařízením a přísným procesem qc získal visualeader certifikáty ccc, ce, ul, etl a rohs pro zboží. Visualeader se zavazuje k vytvoření a aplikaci led displeje a je vynikající mezinárodní provozní platforma led displeje jako enterprise vision. Vždy se držíme cesty nezávislých inovací v oblasti výzkumu a vývoje, prolomíme cenovou bariéru pro displej s vysokým rozlišením a poskytneme zákazníkům nákladově efektivnější produkty led displeje. Udržování dosahování vynikajících služeb a vytváření inovací, jsme byli na cestě. S celosvětovou propagací industrial 4.0, visualeader sledoval tempo časů, od "made in china" po "created in china", a zavazuje se budovat "visualeader", aby byl vedoucí značkou v oblasti globálních aplikací a služeb led displeje.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobci led displeje p1.5 zavádějí vlastnosti nejlepších a nejlevnějších obrazových stěn led

Nejlepší a nejlevnější led video stěna má velký světlo-emitující úhel, široký pohled a ultra-vysokou obnovovací rychlost.

2022-05-06 zobrazit více

In the summer have you | visualeader 2020 summer league building accomplished

2020-06-24 zobrazit více

Dodavatel led obrazovky p1.5 zavádí konstrukční vlastnosti nejlepšího led displeje s malým pixelem na prodej

The system box of the best small pixel pitch led display for sale has the characteristics of ultra-light and ultra-thin. Ultra-tenká krabice malého pixelového výstupního led displeje na prodej přijímá technologii jednodílného tvarování hliníku, která je jednodušší k instalaci.

2022-04-27 zobrazit více

Jak vyřešit chybovou situaci nejlepšího led displeje s fine pitch

The fine pitch led display module does not light up, and there is a black screen on the module. Řešení: zkontrolujte, zda existuje problém s napájecím zdrojem. Zkontrolujte, zda je přenosový kabel nejlepšího led displeje v špatném kontaktu. Například, pokud celý modul led displeje fine pitch má barevný zmatek nebo nekonzistentní barvy (ale existuje vstup signálu a správný obrázek), znovu připojte a odpojte kabel, nebo nahradit testovaný kabel. Zkontrolujte, zda existuje nějaký problém s rozhraním pcb board of the best fine pitch led display.

2022-06-02 zobrazit více

Jaké jsou výhody použití číny fine pitch led displej v konferenčních místnostech

Čínský led displej s jemným stupněm může živě prezentovat více barevného obsahu a zapálit nadšení z schůzky.

2022-06-08 zobrazit více

Úvod do metod instalace nejlepší outdoor led billboard

V současné době jsou hlavní metody instalace venkovních led reklamních desek zabudované, zvedavé, stupňové, sloupky a stěny, atd.

2022-05-19 zobrazit více

Jak snížit spotřebu energie z venkovních produktů led billboard

Přijměte outdoor led billboard produkty s vysoce účinným spínacím napájecím zdrojem, což výrazně zlepšuje účinnost přeměny energie.

2022-05-24 zobrazit více

Použít dovednosti pro instalaci outdoor led billboard

Hledáme dovednosti, abychom dělali věci tak, aby se s polovinou námahy dostali dvakrát více výsledků. Ve skutečnosti, to vyžaduje více dovednosti instalovat outdoor led billboard. Souhlasíte s tím?

2021-07-20 zobrazit více

zobrazit více